Mūsu komanda

Normunds Cizevskis

Normunds Čiževskis
Valdes loceklis, finanšu eksperts
Sertificēts mediators

Esmu izmaksu ieguvumu analīzes eksperts ar 14 gadu pieredzi. Specializējos valsts/pašvaldību un privāto uzņēmumu investīciju projektu plānošanā, analīzē un izvērtēšanā. Kopš 2003. gada esmu piedalījies vairāku desmitu biznesa plānu izstrādē dažādu nozaru uzņēmumiem, veicis vairāk kā 60 publiskā sektora investīciju projektu izmaksu ieguvumu analīzi un izvērtēšanu. Vadu apmācības par finanšu vadību un plānošanu.

2015. gadā ieguvu mediatora sertifikātu, kas dod tiesības sniegt tiesas ieteiktas mediācijas pakalpojumus. Specializējos biznesa konfliktu risināšanā: komercstrīdi starp juridiskām personām, konflikti uzņēmuma iekšienē, mantojuma un nekustamā īpašuma strīdi.

Linkedin profils: Normunds Čiževskis

Marika Meinarte

Marika Meinarte, ACCA
Galvenā grāmatvede, finanšu eksperte, auditore

Esmu finanšu eksperte, grāmatvede un auditore ar 14 gadu pieredzi. 2012. gadā ieguvu ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) biedra statusu.

Specializējos valsts/pašvaldību un privāto uzņēmumu investīciju projektu finanšu plānošanā un analīzē. Veicu uzņēmumu finanšu auditu, kā arī uzņēmumu un investīciju objektu iegādes padziļināto izpēti (due diligence) un vērtības noteikšanu.

LinkedIn profils: Marika Meinarte