Mūsu komanda

Normunds Cizevskis

Normunds Čiževskis
Valdes loceklis, finanšu eksperts
Sertificēts mediators

Esmu izmaksu ieguvumu analīzes eksperts ar 15 gadu pieredzi. Specializējos valsts/pašvaldību un privāto uzņēmumu investīciju projektu plānošanā, analīzē un izvērtēšanā. Kopš 2003. gada esmu piedalījies vairāku desmitu biznesa plānu izstrādē dažādu nozaru uzņēmumiem, veicis vairāk kā 60 publiskā sektora investīciju projektu izmaksu ieguvumu analīzi un izvērtēšanu. Vadu apmācības par finanšu vadību un plānošanu.

2015. gadā ieguvu mediatora sertifikātu, kas dod tiesības sniegt tiesas ieteiktas mediācijas pakalpojumus. Specializējos biznesa konfliktu risināšanā: komercstrīdi starp juridiskām personām, konflikti uzņēmuma iekšienē, mantojuma un nekustamā īpašuma strīdi.

Linkedin profils: Normunds Čiževskis

Marika Meinarte

Marika Meinarte, FCCA
Galvenā grāmatvede
Finanšu eksperte, auditore

Esmu finanšu eksperte, grāmatvede un auditore ar 15 gadu pieredzi. 2012. gadā ieguvu ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) biedra statusu, bet 2017. gadā FCCA (Fellow Chartered and Certified Accountant) statusu.

2018. gadā Londonas universitātē ieguvu maģistra grādu grāmatvedībā (Master of Science in Professional Accountancy).

Specializējos valsts/pašvaldību un privāto uzņēmumu finanšu auditā. Veicu uzņēmumu un investīciju objektu iegādes padziļināto izpēti (due diligence) un vērtības noteikšanu.

LinkedIn profils: Marika Meinarte